İskenderun / Hatay
0326 621 00 34
info@gokaybilgisayar.com

Hakkımızda

15 Yıllık Deneyimimiz ile Hizmet Sunuyoruz

İş ve Çalışma Şeklimiz

Gökay Bilgisayar olarak misyonumuz ve kendimize koyduğumuz hedefimiz Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olarak en yenilikçi teknoloji ürün ve çözümlerini ülkemizin her bir noktasına ulaştırmaktır. Dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin ürün ve çözümlerini bireysel ve kurumsal tüketiciler ile buluşturuyor, ülkemizin ve hayatımızın bilişim alanında gelişmesine önderlik ediyoruz.

Kurulduğumuz 2006 yılından beri, teknolojideki inanılmaz hızlı gelişimi yakından takip etmek ve tüketici beklentilerini öngörerek doğru ürünleri, doğru kanal iş ortaklarımız ile birlikte müşterilerimize ulaştırmak en önemli kabiliyetimizdir. Bu misyonumuzu gerçekleştirebilmek için birçok ilki gerçekleştiriyor, sayısız yeniliğin altına imzamızı atıyoruz. Binlerce insanın üretim yaptığı teknoloji sektöründe birer birey olarak size hizmet vermeye çalışmaktayız.

Şirketimiz Akdeniz Bölgesinde aktif olarak Hatay, Adana, Mersin, Kahramanmaraş, Antep ve Niğde de hizmet sunmaktadır. Özel projelerinizde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kurucu Yönetici Gökay Savaşlı

2006 yılında İskenderunda Teknoloji ve Bilişim Adına bilgimi paylaşacağım yer bulamadığım için kendi yerime açmaya ve büyüyen Türkiyede üretime destek veren yeni bilişimcilere bilgimi aktarmak için kurduğumuz şirketimizde Türkiye’nin her noktasına genç ve dinamik ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz.


Büyük şirketler büyük ürünler üzerine kurulur.

Elon Musk

ŞİRKETİN MİSYON VE VİZYONU İLE STRATEJİK HEDEFLERİ

Bilgi, iletişim, eğlence ve eğitim teknolojileri elektronik ortamda bütünleşmekte ve kişi, şirket, toplumların refah ve rekabetinde temel unsur haline gelmektedir. Şirket, kitlelerin talep ettiği geniş yelpazedeki teknoloji ürünlerini dünyayla eşzamanlı olarak pazara sunarak Türkiye’nin lider teknoloji sağlayıcısı olmayı hedefler. Şirketin amacı, teknoloji üreticileri ve satış noktalarına, teknoloji ürün ve hizmetlerinin verimli ve ekonomik olarak arzı, tedariki ve etkin olarak tüketiciye sunulması için katma değerli hizmetlerden oluşan vazgeçilmez bir platform sağlamak ve yatırımcı değerini arttırmaktır. Şirket çalışanları ve Yönetim Kurulu üyeleri, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikaları; çalışanların birbirine, yatırımcılara, tedarikçi ve müşterilere, devlet ve topluma karşı sorumluluklarının temelini oluşturur. Şirketin başarısının temelinde “sürekli değişim” ilkesi yatar. Bu ilke, sadece teknoloji endüstrisinin içerisinde bulunduğu devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir. Yönetim Kurulu üyeleri ve tüm şirket yöneticilerinin birbirinden bağımsızlığı ve şirket kaynaklarını en verimli şekilde kullanarak yatırımcı değerini arttırmak hedeflenir. Şirketin hedefleri, en alt seviyede çalışanlardan başlayarak yukarıya doğru belirlenir. Tüm kural ve süreçler SAP Kurumsal Kaynak Yönetimi yazılımı üzerinde kurgulanmak suretiyle uygulanır, raporlanır ve denetlenir. Şirketin temel performans göstergelerini içeren raporlar 3 aylık olarak Yönetim Kurulu Üyelerine sunulur.